Author: l***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: 👍🏻 Lace quality: top tier Easy to wear: definately Hairstyle stylishness: smooth
顏色: 亮橙色
Price: HK$301.83
Original Price: HK$307.00
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*4 |
| 淨重 | 335 g |
| 長度 | 90 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb260320173616613668579 |
Author: l***h
Date:
Review: Value for money: 👍🏻 Lace quality: top tier Easy to wear: definately Hairstyle stylishness: smooth
顏色: 亮橙色
Author: 2***3
Date:
Review: very nice
顏色: Dark Brown
Author: n***o
Date:
Review: I recommend this product so good
顏色: 灰色
Author: p***e
Date:
Review: Value for money: Great for the money Lace quality: Very good Easy to wear: True to size Hairstyle stylishness: Easy to style
顏色: 亮橙色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.